Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM

Nazywam się Justyna Polak

Zostałam korepetytorką matematyki, ponieważ kontakt z młodzieżą dodaje mi energii, lubię tę pracę a prowadzenie zajęć daje mi radość. Ucząc innych uczę się sama.

To wielkie wyzwanie wziąć na siebie odpowiedzialność za kształtowanie człowieka, a ja lubię wyzwania. Po tych wszystkich latach pracy zdałam sobie sprawę jak wiele także ja sama zawdzięczam tej pracy. Nadal się rozwijam, poznaję swoje możliwości. Wiem już także, że nie jest to łatwe zadanie i jak bywa wyczerpujące emocjonalnie, jeśli robi się to z zaangażowaniem.

Jednakże satysfakcja z jej pozytywnych efektów napędza mnie do kolejnych działań.

Jaka jestem i w jaki sposób prowadzę zajęcia?

Jestem absolwentką Politechniki Łódzkiej, korepetytorem z 6-letnim doświadczeniem i pasjonatką nauczania. Moja przygoda z nauczaniem zaczęła się od wolontariatu w Akademii Przyszłości w Łodzi gdzie przez 3 lata pomagałam dzieciom w szkole podstawowej zrozumieć i pokochać matematykę. Trochę później zdobyłam możliwość stażu w Centrum Zastosowań Matematyki i Inżynierii Systemów IBS PAN w Warszawie. Po stażu otrzymałam możliwość prowadzenia licznych zajęć ze studentami.

Obecnie mieszkam i pracuję w Opocznie, gdzie będzie odbywał się kurs.

Najważniejsze dla mnie są efekty, dlatego skupiam się na tym, co najpraktyczniejsze, najbardziej przydatne, na pokonywaniu problemów i przekazywaniu wiedzy w najprostszy możliwy sposób. Nauczę Cię, jak rozwiązywać wszystkie, objęte programem, typy zadań. Pomogę zapamiętać, na co uważać i zrozumieć, jaki jest cel kolejnych kroków. Na pewno nie będziemy rozwiązywać długich, nudnych i męczących przykładów – za to nauczymy się, jak nie dać się zaskoczyć, jak wykorzystywać matematyczną intuicję i jak zdobyć na maturze 100%.

Co we współpracy ze mną zyskują kursanci?

Moich kursantów uczę przede wszystkim logicznie myśleć i samodzielnie rozwiązywać problemy. Staram się, aby moje zajęcia były ciekawe i panowała na nich przyjazna atmosfera pracy sprzyjająca skutecznej nauce. Na zajęciach pomogę Ci zrozumieć wszystkie typy zadań, z którymi zmierzysz się na maturze. Moi podopieczni mogą pochwalić się wysokimi wynikami na egzaminie maturalnym. Tajemnica mojego sukcesu tkwi w tym, że lubię swoją profesję i oddaję się jej w pełni : )

Zainteresowany korepetycjami?
Nie zwlekaj z decyzją, zacznij już teraz!